Uttak NM junior allround

NM junior allround 2020 arrangeres i Stavanger 01.-02.02.2020. Norges Skøyteforbund har tatt ut løperne som skal delta i mesterskapet.

Følgende løpere er tatt ut til mesterskapet:

KVINNER (18)

Julie Berg Sjøbrend, Aktiv SK
Marte Bjerkreim Furnee, Asker SK
Hanna Svenni, Asker SK
Amalie Haugland, Bergen SK
Sofie Ulset, Bjugn/Ørland SK (forfall)
Maria Netland Rabbe, Fana IL
Oline Anspach Klippen, Fana IL
Benedicte K. Sætersdal, Fana IL
Ingunn K. Myhre, Jevnaker IF
Guro Ruden Brørby, Jevnaker IF
Emilie Jagtøyen, Leinstrand IL (forfall)
Sarah Marie Sanderud, Nord-Odal IL
Gina Engebråten, Nord-Odal IL (forfall)
Aurora Løvås, Nord-Odal IL
Tuva Fløiten, Nord-Odal IL
Mathilde Pedersen, OSK
Kari-Celine Reiss-Jacobsen, SSK Toten
Julie Lu Sægrov Aske, Stavanger Sandnes SK
Dina Storelid, Stord IL
Arwen Szygenda, Sør-Fron IL
Ina Nakken, Tønsberg Turn

MENN (24)

Viktor S. Haukaas, Aktiv SK
Linus A. Risnes, Aktiv SK
Birk Finnstø Refsaas, Bjugn/Ørland SK
Simon Aannø, Bjugn/Ørland SK (forfall)
Aron Aannø, Bjugn/Ørland SK (forfall)
Emil Pedersen Matre, Fana IL
Stian Gravdal, Fana IL (forfall)
Ulrik Schaatun Berge, Fana IL
Sondre Buer Åsebø, Fana IL
Erlend Andre Rue, Gol IL
Daniel Thuv Eriksen, Herkules SK
Joren Sleeking, Hol IL
Robin Sleeking, Hol IL
Didrik Møller Nordal, IF Fram
Kasper Tveter, IF Fram
Sondre Hvammen, Kongsberg IF
Sander Eitrem, Nord-Odal IL
Tobias Fløiten, Nord-Odal IL (forfall)
Håkon Sæther, Nord-Odal IL
Sigurd Sæther, Nord-Odal IL
Herman Hoff, Sandefjord SK
Cristian L. Magnussen, Spk Falken (Forfall)
Anders Geving Langli, Spk Falken (Forfall)
Ole Magnus Andreassen, Spk Falken (Forfall)
Peder Kongshaug, Stavanger Sandnes SK
Oddbjørn Mellemstrand, Stavanger Sandnes SK
Vegard Rye, Stavanger Sandnes SK
Erlend Belsvik, Stord IL
John Granli, Stord IL
Markus R. Kvarme, Stord IL
Sigurd Holbø Dyrset, TSK

RESERVER MENN:
1. Martin Solberg Andreassen, Spk Falken (forfall)

Lerøy Statnett Eterni Fila Sparebanken Øst Polar Fuel of Norway Sparebankstiftelsen DNB