Seminaret avholdes samme helg som NC2 i Vår Energi Sørmarka Arena, Stavanger, 26.-27. oktober 2024. Vi starter på fredag 25.10.24 kl. 17.00 på hotellet, med teori og utveksling av erfaringer fra de to siste sesonger. Det er fint om dere kommer med innspill om hva vi bør ta opp. Send oss gjerne tema på forhånd så kan vi sette det på programmet. Seminaret avsluttes på søndag ca. kl. 16.00. Vi tilpasser det slik at de med kort reisevei tar de lengste distansene på søndag hvis stevnet holder på ut over seminarets sluttid.
Seminaret tar for seg regelverket, erfaringer fra siste sesonger, samt praktisk starting med video-opptak. DUH ber om at alle på nivå 1 og 2 møter på seminaret.
Det er viktig for alle å være oppdatert på regelverket samt tolkningene av startprosedyren. Startere fra nivå 3 med ambisjoner om opprykk til nivå 2, bes også å møte. Vi prøver å arrangere dette så rimelig som mulig. NSFs økonomi tillater ikke at det gis noen tilskudd og deltakerne/deres klubber må derfor betale for dette. Noen vil trenge overnatting.
Vi har reservert rom på St. Svithun Hotell, Gerd-Ragna Bloch Thorsens gate 8, 4011 Stavanger, tlf. 51 29 26 00. Prisen er:
Enkeltrom m/frokost Kr 795,- pr. rom pr. natt
Dobbeltrom m/frokost Kr 960,- pr. rom pr. natt
Vi legger opp til felles middag fredag og lørdag. Fredag har vi fått et tilbud på pizza buffe kl. 20.00 til kr 199,-. Lørdag buffe kl. 17.00-19.00 til kr 219,-. De som ikke ønsker å delta gir beskjed om det.
Leder av seminaret er Marcel Lesche Vanberg.
Påmelding via NIF innen 11. oktober 2024
Hotellbestilling til Marcel Lesche Vanberg, epost marcel@vanberg.no. Gi beskjed om enkelt-rom/dobbeltrom, om man ønsker middag, eventuelt bare middag, allergier etc.
TKH/DUH v/Marcel Lesche Vanberg
Glitregt. 2, 3612 KONGSBERG
E-post: marcel@vanberg.no
Telefon: 90 91 10 55
VELKOMMEN TIL SEMINAR – og til en ny skøytesesong.